Collmar Beauty Drasanvi

4200 L

Collmar® Beauty ndihmon në mirëmbajtjen e lëkurës së shëndetshme pasi përmban kolagjen. Ai nuk permban ngjyroses artificial,asnjë konservant Nuk ka sheqerna të shtuar dhe eshte pa gluten. Disa nga vetite e Collmar Beauty jane: -Parandalon rrudhat -Ushqen floket dhe thonjt -Ruan elasticitetin e lekures dhe e hidraton ate -Mbron kunder rrezeve UVA dhe ka veti…

Collmar® Beauty ndihmon në mirëmbajtjen e lëkurës së shëndetshme pasi përmban kolagjen.
Ai nuk permban ngjyroses artificial,asnjë konservant
Nuk ka sheqerna të shtuar dhe eshte pa gluten.
Disa nga vetite e Collmar Beauty jane:
-Parandalon rrudhat
-Ushqen floket dhe thonjt
-Ruan elasticitetin e lekures dhe e hidraton ate
-Mbron kunder rrezeve UVA dhe ka veti anti-oksiduese.

Perberesit : Ekstrakt i thatë Acerola, Shegë, Biotin, Acidi hialuronik
*Doza ditore (10 g)

Paketimi: 275 gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Collmar Beauty Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *